Proces pozyskiwania funduszy europejskich nie jest łatwy. Warto powierzyć tę część profesjonalistom.

My specjalizujemy się w tym od prawie 20 lat. Dla naszych Klientów pozyskaliśmy ponad 185 mln w poprzednich perspektywach.

Co nas wyróżnia?


doświadczenie PM Doradztwo Gospodarcze

Istniejemy na rynku od 1997 roku. 19 lat doświadczenia to nasz atut. W tym czasie zaufało nam kilka tysięcy firm, uczestniczących w naszych projektach i pozyskujących z nami dofinansowanie do swoich działań.

Za swoją pracę otrzymaliśmy wyróżnienia ze strony Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie oraz Ministerstwa ds. rozwoju regionalnego. Stworzyliśmy autorskie oprogramowanie do zarządzania procesem przygotowania i realizacji projektów, które na co dzień porządkuje i przyspiesza naszą pracę

doradztwo

Jesteśmy doradcami, a nie sprzedawcami unijnych wniosków: gwarantujemy, że możliwości otrzymania dotacji przez Twoje przedsiębiorstwo zostaną gruntownie, ale i realnie sprawdzone: możesz liczyć na autentyczne doradztwo w zakresie możliwości pozyskania wsparcia.

Nasze wynagrodzenie zależy od Twojego sukcesu w ubieganiu się o wsparcie ze środków europejskich. Doświadczenie PMDG w doradztwie biznesowym z różnych obszarów sprawia, że tym lepiej rozumiemy potrzeby naszych klientów i potrafimy wskazać najlepsze formy finansowania działań firm z funduszy unijnych.

Proces pozyskiwania funduszy europejskich

Nasza oferta obejmuje wszystkie etapy starania się o fundusze unijne: od wypracowania optymalnej koncepcji projektu, przez opracowanie wniosku o dofinansowanie i zgromadzenie niezbędnej dokumentacji, aż po wsparcie w kontaktach z instytucją organizującą konkurs podczas podpisywania umowy na realizację projektu.

Nasi klienci mogą liczyć na pomoc w zakresie prowadzenia rozliczeń realizowanego projektu i przygotowywania niezbędnych sprawozdań. Towarzyszymy Ci od momentu pojawienia się pomysłu na projekt  do szczęśliwego finału w postaci pomyślnie zakończonego przedsięwzięcia.