O firmie
pm1m.jpg

Profil Działalności

Firma „PM Doradztwo Gospodarcze” sp. z o.o. (do sierpnia 2004 „Project Management” sp. z o.o) istnieje od 1997 roku. Specjalizuje się w czterech dziedzinach:

1. Doradztwo gospodarcze
2. Technologie informacyjne - doradztwo i wdrożenia
3. Pozyskiwanie środków unijnych
4. Szkolenia

Staramy się zasłużyć na miano „siły sprawczej” sukcesu naszych klientów, dlatego:

  • zatrudniamy wyłącznie praktyków. Nasi trenerzy i konsultanci kładą nacisk na ELEMENTY WDROŻENIA, umiejętnie i z korzyścią dla Państwa wskazując sposoby na praktyczne zastosowanie przekazywanej wiedzy,
  • stawiamy na długoterminową współpracę, opartą na zaufaniu i wymiernych korzyściach - większość naszych projektów doradczych realizujemy ze STAŁYMI KLIENTAMI. Dzięki takiej relacji, dobrze znamy cele i oczekiwania Klienta - możemy szybciej i efektywniej reagować na jego potrzeby,
  • jesteśmy elastyczni - potrafimy SPRAWNIE I SKUTECZNIE dopasować się do Państwa specyficznych potrzeb,
  • nasza oferta doradcza jest komplementarna a uzupełniają ją POZYSKIWANIE FUNDUSZY oraz OFERTA SZKOLENIOWA.

Udziałowcami i pracownikami firmy są doradcy o wieloletnim doświadczeniu z zakresu zarządzania strategicznego i operacyjnego, finansów, marketingu i sprzedaży oraz technologii informacyjnych i informatycznych.

  • Doświadczenie

    Przedstawiamy Państwu przykłady prac zrealizowanych przez członków zespołu „PM Doradztwo Gospodarcze” sp. z o.o. Zachęcamy też do zapoznania się z opiniami Klientów na temat współpracy z naszą firmą.

     

W skrocie...

Jeśli przyjrzymy się procesom zarządzania strategicznego, wszystko zaczyna się od wizji i od misji organizacji. Wizja mówi, czym chcemy być za pięć lat, misja - co jest naszą działalnością podstawową. Między wizją i misją można jednak zauważyć pewną lukę. Jest to przejście pomiędzy tym, co jest dziś, a tym, co będzie za pięć lat. Zazwyczaj, by je wypełnić, specyfikujemy cele strategiczne. Na podstawie tych celów przeprowadzamy analizę, badając mocne i słabe strony, możliwości oraz zagrożenia obranego celu - zewnętrzne (ekonomiczne, społeczne technologiczne, związane z konkurencją) i wewnętrzne (kultura korporacyjna, system informatyczny etc.). Na podstawie analizy SWOT (ang. Strengths, Weaknesses, Opportunities, Threats) identyfikujemy strategiczny wybór - jak osiagnąć założony cel.